فروش تجهیزات دفاع شخصی با مجوز رسمی

مدارک لازم برای صدور کارت مجوز حمل تجهیزات دفاع شخصی

۶۵۸۹ ۲۴۴ ۰۹۰۲

اگر در مورد خرید و دریافت مجوز برای حمل افشانه فلفل یا شوکر و خرید این دو قلم دفاع شخصی نیاز به مشاوره دارید، همین حالا با این شماره در تماس باشید.

برای داشتن جواز حمل لوازم و تجهیزات دفاع شخصی مانند افشانه فلفل و شوکر باید مدارک زیر را داشته باشید، حتما قبل از خواندن مدارک زیر لینک فرآیند صدور تجهیزات دفاع شخصی کلیک کرده و پی دی اف را مطالعه بفرمایید:

فروش تجهیزات دفاع شخصی با مجوز رسمی

لطفا مدارک مورد نیاز در لیست بالا را بعد از تکمیل و تهیه اسکن در یک پوشه گذاشته و با نرم افزار winrar آن را فشرده و ارسال بفرمایید توسط فرم زیر، حداکثر حجم ۳ مگ، فرمت ارسالی حتما باید zip یا rar باشد.

تجهیزات دفاع شخصی

دفاع از خود در برابر شرایط ناگوار و اضطراری امری ضروری و لازم است که هر فردی از خود بهترین عکس العمل را نشان دهد. در بسیاری از موارد ممکن است دفاع کردن از خود بدون تجهیزات دفاع شخصی به راحتی امکان پذیر نباشد. خوشبختانه وسایل و تجهیزات زیادی برای به همراه داشتن و دفاع از خود وجود دارد که در موسسات مختلف و تحت نظر نیروی انتظامی مخصوصا موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان به فروش می رسد.

تجهیزات دفاع شخصی

به همین دلیل افراد مختلف متناسب با نیاز و با توجه به حوزه ای که در آن فعالیت می کنند، می توانند درخواست دریافت و خرید تجهیزات دفاع شخصی با مجوز دهند. پس از آن موسسه ای که به آن درخواست دریافت تجهیزات دفاع شخصی را داده اید، مدارک و درخواست را چک کرده و مجوز لازم برای حمل و استفاده از برخی از تجهیزات دفاع شخصی به شما می دهد. یکی از بهترین خدماتی که در برخی از موسسه های محافظتی و مراقبتی ارائه می شود، ارائه آموزش های لازم برای استفاده بهتر از این تجهیزات است.

همان طور که می دانید طرز استفاده از برخی تجهیزات مانند افشانه فلفل دار، شوکر، پنجه بوکس، و… آسان نیست. همچنین زمان تحویل دادن آموزش های در مورد محدودیت ها و ممنوعیت های استفاده از تجهیزات دفاع شخصی معرفی و آموزش داده می شود. اگر قصد خرید این تجهیزات را دارید، صرفا از طریق موسسات معتبر اقدام کنید.

فروش افشانه فلفل مجوز دار

یکی از کاربردی ترین تجهیزات دفاع شخصی که توسط افراد فعال در حراست، نگهبانان ساختمان و محله ها، حراست نمایشگاه، حراست مراسمات مهم و… استفاده می شود، افشانه فلفل است. اهمیت استفاده از این تجهیزات برای افراد مهم مانند نیروهای امنیتی، پلیس، یگان ویژه، افراد سیاسی، پلیس های ضد شورش، و حتی برخی از بسیجی ها و… دو چندان است.

در واقع امروزه به دلیل جرم های مختلفی که در حوزه های مختلف و به ویژه برای فروشندگان رخ می دهد، حمل کردن این سلاح های سرد و تجهیزات دفاع شخصی مانند طلا فروشان، پزشکان، صرافان، فروشندگان سلاح و مهمات، وکلای دادگستری، کارمندان و مدیران جایگاه سوخت، فرش فروشی ‌ها، اعضای سازمان نظام مهندسی، سر دفتران رسمی، عتیقه فروش ها و… کاملا نیاز می شود. اما نکته حائز اهمیت این است که برای حمل کردن این تجهیزات از جمله افشانه فلفل باید مجوزهای لازم را داشته باشید.

فروش شوکر با مجوز

فروش شوکر با مجوز

یکی از تجهیزات دیگر دفاع شخصی که امروزه در دست جوانان زیادی دیده می شود، شوکر است. در صورتی شرط اول استفاده و تهیه کردن شوکر صرفا با استفاده از مجوز امکان پذیر است. به همین منظور برای خرید شوکر، باید به موسسات معتبر حفاظتی- مراقبتی که زیر نظر ناجا فعالیت می کنند، باید اقدام کنید. این موسسات با توجه به بررسی شرایط افراد مختلف و نیاز یا عدم نیاز آن ها، اقدام به فروش شوکر با مجوز می کنند.

استفاده از این تجهیزات دفاع شخصی از جمله شوکرها دارای مقررات خاصی است که سرپیچی کردن از آن یا عدم رعایت قوانین در شرایط اضطراری به عنوان یک تخلف تلقی  می شود. در صورتی که بخواهید به طور دقیق تر با اهمیت همراه داشتن و استفاده از شوکرها بدانید، باید گفت که این تجهیزات از سوی وزارت دفاع به موسسات مختلف ارائه می شود.

علاوه بر این، بروشورهای آموزشی مشخصی به منظور استفاده هر چه بهتر از این تجهیزات تهیه شده و به خریداران ارائه می شود. قبل از تحویل دادن شوکر با مجوزهای لازم، سلامت جسمانی از جمله سلامت روحی و روانی و … از جمله شرایط عمومی استفاده از تجهیزات در نظر گرفته می شود.

صدور جواز حمل شوکر و افشانه فلفل

همان طور که در پاراگراف های بالاتر اشاره شد، حمل شوکر و افشانه فلفل نیاز به مجوزهای لازم دارد. بنابراین افرادی که به هر دلیلی نیاز به حمل و استفاده از تجهیزات دفاع شخصی از جمله اسپری فلفل، شوکر و… دارند، حتما باید مجوزها را دریافت کرده باشند. یکی از مهم ترین فرایندی که قبل از صدور جواز این تجهیزات و وسایل باید انجام شود، بررسی دقیق  سلامتی جسمی و روانی اشخاص حامل و استفاده‌ کننده شوکر است.

به همین دلیل این افراد باید ابتدا درخواست خود را به موسسات دهند. سپس از طرف این موسسات نامه ای برای حضور در مراکز پزشکی قانونی ارسال می شود. فرد تحویل گیرنده یا استفاده از شوکر یا افشانه فلفل باید دارای سلامت کامل جسمانی و روحی و روانی باشد. پزشک قانونی کلیه آزمایش های لازم برای اطمینان از این موضوع را انجام می دهد. سپس با تایید شدن موارد ذکر شده، جواز حمل شوکر و افشانه تایید و صادر می شود.

فردی که مجوزهای لازم برای حمل این وسایل و تجهیزات صادر و آماده شد، فرد باید حتما در حوزه محدودیت های ذکر شده در مجوز از این وسایل استفاده کند. در واقع، در صورتی که خارج از آن محدوده ‌ای که در  مجوز ذکر شده، اقدام کند، مرتکب جرم شده و متخلف است.

صدور جواز حمل برای اسپری فلفل

علاوه بر نیاز به دریافت مجوزهای لازم برای حمل کردن افشانه فلفل و شوکر، برای حمل کردن و استفاده از اسپری فلفل هم نیاز به صدور و در دست داشتن جواز لازم است. فردی که قصد استفاده و خرید اسپری فلفل را داشته باشد؛ باید دارای سلامت کامل روح و روان و جسم باشد. این موارد توسط پزشک قانونی یا کارشناسان حاضر در موسسات حفاظتی و مراقبتی نیز بررسی و تایید می شود.

صدور جواز حمل برای اسپری فلفل

پس از تایید شدن سلامت روح و جسم فرد، مجوز لازم برای صادر کردن اسپری فلفل به فرد تعلق می گیرد. علاوه بر این، برای دریافت اسپری فلفل و صادر شدن مجوز آن، لازم است که ابتدا فرد در سامانه ها یا در سایت های موسسات حفاظتی- مراقبتی جهت دریافت و صادر شدن جواز لازم ثبت نام کند.

ثبت نام برای دریافت جواز حمل شوکر و اسپری فلفل

در پاراگراف بالا در مورد اهمیت دریافت جواز حمل شوکر و اسپری فلفل صحبت شد. شرط اول و ضروری برای دریافت مجوزهای لازم ثبت نام کردن در سایت یا سامانه های معتبری است که سایر تجهیزات دفاع شخصی از جمله شوکر، اسپری فلفل یا افشانه فلفل را به فروش می رساند و ارائه می کند. زمان ثبت نام کردن در سایت لازم است که مدارک هویتی را با کیفیت بالا بارگذاری کنید. از جمله مهم ترین مدارک لازم برای ثبت نام جهت دریافت جواز حمل شوکر و اسپری فلفل عبارتند از:

 • مدارک هویتی شامل اسکن واضح شناسنامه و کارت ملی
 • مدارک صلاحیتی شامل گواهی عدم اعتیاد، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت نظام وظیفه، گواهی سلامت روانی که توسط پزشک متخصص ارائه می شود.
 • عکس پرسنلی (یک قطعه خانم ها با حجاب اسلامی کامل و آقایان بدون کروات)
 • گواهی عدم سو پیشینه کیفری با تاریخ معتبر (از پلیس +۱۰ یا سامانه ثنا تهیه شود)
 • فرم درخواست با مهر، امضا و اثرانگشت متقاضی (این فرم در سامانه ها و سایت های مختلف ممکن است فرمت های مختلفی داشته باشد. به همین دلیل قبل از ثبت نام ابتدا باید این فرم را دانلود و پر کنید. سپس آن را اسکن کرده و در سایت مورد نظر و متناسب با حجم قابل بارگذاری در سایت آپلود کنید.)

پس از ارائه مدارک فوق و بارگذاری آن لازم است که زمان تحویل گرفتن تجهیزات ذکر شده، فرد تحویل گیرنده تعهد نامه ای که توسط موسسات حفاظتی- مراقبتی ارائه می شود را تکمیل کرده و امضا کند. در واقع با امضا کردن این تعهد، فرد می تواند صرفا متناسب با قوانین و محدودیت ها یا ممنوعیت هایی که در تعهد نامه درج شده، از تجهیزات دفاع شخصی استفاده کند. در غیر این صورت متخلف شناخته می شود.

۶۵۸۹ ۲۴۴ ۰۹۰۲

اگر در مورد خرید و دریافت مجوز برای حمل افشانه فلفل یا شوکر و خرید این دو قلم دفاع شخصی نیاز به مشاوره دارید، همین حالا با این شماره در تماس باشید.

2 پاسخ

 1. درود بر شما
  با احترام اینجانب حمیدرضا میرزائی وکیل پایه یک دادگستری به استحضار میرسانر
  ابنجانب دارای مجوز حمل شوکر و افشانه دارم لکن شوکر ام سوخته است/
  تقاضا دارم راهنمایی فرمایید که برای تهیه شوکر جدید(سالم) چه باید انجام دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *