حفاظت از نمایشگاه

حفاظت از نمایشگاه
خدمات نگهبان و حراست

برای تامین نیروی نگهبان جهت محله، ویلا، شهرک صنعتی و... با ۰۹۱۲۷۲۲۶۸۲۳ در تماس باشید.

هر ساله نمایشگاه های مختلف در سراسر ایران برگزار می شود که مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد. علاوه بر این، در طول سال نمایشگاه های تخصصی زیادی در سراسر کشور برگزار می شود که مخاطبان و بازدید کنندگان خاص خود را دارد.

برگزاری و برپایی چنین مکان هایی فرصت بسیار خوبی را برای افراد سودجو برای دزدی و سرقت فراهم می کند. به همین دلیل ایجاد محیطی امن برای بازدید کنندگان و سایر غرفه داران همانند داشتن یک نگهبان محله جهت امنیت محله مورد نظر، اهمیت زیادی دارد.

فرم ثبت درخواست تامین نگهبان

چنانچه به نگهبان نیاز دارید لطفا فرم زیر را پر کنید، در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

در چنین شرایطی از طریق همکاری و گماردن نیروهای متخصص و حرفه ای که آموزش های لازم برای حراست و نگهبانی از نمایشگاه را دیده اند، برای جلوگیری از بروز هر گونه حادثه، سرقت یا ایجاد اغتشاش و درگیری و… اهمیت زیادی دارد، این مساله مانند حفاظت از مراسم بسیار مهم و با ارزش است.

موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان

در صورتی که قصد برپا کردن نمایشگاه های مختلف را دارید، توجه داشته باشید که عموم مردم با مشاهده افراد آموزش دیده، گروه حراست و نگهبان هایی با فیزیک  نیرومند احساس امنیت و آرامش می کنند. بنابراین برای حفظ جان و مال آن ها، همچنین هزینه هایی که برای برگزاری چنین نمایشگاه هایی صرف می شود، قرار دادن نگهبان برای حفاظت از نمایشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است.

پیشنهاد: چنانچه به خدمات شرکت نگهبانی تهران یا کل استان های ایران نیاز داشتید حتما با شماره های درج شده با ما در تماس باشید.

به همین دلیل برای ایجاد فضایی امن و با رفاه کامل می توانید از طریق تماس یا مراجعه به موسسه حفاظتی مراقبتی که نگهبانان پاک اندیش (پلیس یاران) نیز یکی از بهترین آنان در سطح شهر تهران میباشد، می توانید از نیروهای آماده و آموزش دیده این مراکز استفاده کنید.

حراست از نمایشگاه

حراست از نمایشگاه

امروزه همه ما شاهد افزایش رشد و پیشرفت تولید کنندگان و فروشندگان بزرگ در سطح کشور هستیم. چنین افرادی برای برند سازی روش های مختلفی از جمله برپایی نمایشگاه را انتخاب می کنند. خوشبختانه مردم زیادی نیز از برگزاری نمایشگاه ها با موضوعات و در زمینه های مختلف استقبال زیادی می کنند.

بنابراین ممکن است به دلیل این استقبال، شاهد افزایش جمعیت حاضر در مکان باشیم. در چنین شرایطی بدیهی است که کنترل اوضاع و ایجاد نظم و امنیت در محیط اهمیت زیادی دارد.

چون ممکن است بروز هر گونه حادثه ای باعث ایجاد رعب و وحشت شود. علاوه بر این، متاسفانه راه اندازی نمایشگاه ها، فرصت مناسبی را برای سرقت و ایجاد اغتشاش برای افراد سودجو فراهم می کند. بنابرین با به کارگیری و استخدام افراد آموزش دیده برای حراست از نمایشگاه، تا حد زیادی می توان از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرد.

اعزام نگهبان (تامین نیروی نگهبانی)

نیروهای آموزش دیده در موسسات محافظتی و مراقبتی با کلیه فنون در زمان مواجه با مشکلات مختلف از جمله سرقت، ایجاد آشفتگی و به هم ریختن نظم نمایشگاه، ایجاد مزاحمت برای غرفه داران یا سایر مردم و… آشنا است.  به طور کلی وظیفه افراد فعال برای حراست از نمایشگاه به شرح زیر است:

  • مجهز شدن نیروهای امنیتی با به همراه داشتن تجهیزات کامل از جمله بی سیم، دستبند و… برای استفاده در مواقع ضروری و لازم
  • برقراری و حفظ امنیت کامل در محدوده‌ داخلی و خارجی نمایشگاه و همچنین سایر نقاط مرتبط و نزدیک به آن
  • نظارت دقیق و کامل بر تردد افراد و ورود و خروج اشیا، خودرو و افراد و … از محوطه مربوط به نمایشگاه
  • خارج کردن افراد خاطی و همچنین افراد برهم زننده‌ نظم و امنیت در نمایشگاه
  • کمک و راهنمایی به افراد تازه وارد در محیط‌ نمایشگاه های بزرگ
  • ارائه‌ گزارش کار از اقدامات انجام شده توسط کلیه نیروهای مستقر در نمایشگاه
  • ارائه گزارش کامل و دقیق به واحد مدیریت نمایشگاه یا نیروهای انتظامی حاضر از مشکلاتی که در نمایشگاه یا برای سایر غرفه داران رخ داده است
  • ایجاد واکنش‌ های سریع و به موقع زمان بروز موارد اورژانسی و از پیش تعیین نشده
  • بازدیدهای مرتب از موارد امنیتی موجود در نمایشگاه مانند دوربین‌ های مداربسته در طی زمان برگزاری و بازدید

 

نگهبانی و مراقبت از نمایشگاه

همان طور که در پاراگراف های بالاتر اشاره شد، حفظ و مراقبت از اشیاء، وسایل، و حتی مراقبت از جان و مال افرادی که وارد نمایشگاه می شوند، اهمیت زیادی دارد. بنابراین با مستقر کردن نیروهای امنیتی در نمایشگاه می توان تا حد قابل توجهی امنیت، آرامش و جلوگیری از هرگونه حادثه یا مشکلی را جلوگیری کرد.

علاوه بر این، با توجه به این که کلیه نیروهای امنیتی در نمایشگاه که توسط موسسه محافظتی مراقبتی استخدام می شوند، آموزش دیده و حرفه ای هستند، این افراد قابلیت مقابله و کنترل هر گونه مشکل، مزاحمت، سرقت و … را به بهترین نحو دارند. نیروهای امنیتی مستقر در نمایشگاه از لحاظ فیزیکی نیز کلیه فنون و روش های جلوگیری و مقابله با مشکلات مختلف از جمله درگیری و حتی دستگیری سارق و … را نیز دارند.

مشاوره رایگان با کارشناسان پلیس یاران

بنابراین با مستقر کردن نیروهای حفاظتی برای مراسمات مختلف، می توان در یک فضای امن، و با آرامش خاطر کلیه برنامه ها مورد نظر را اجرا و برگزار کرد. نیروی حفاظتی و امنیتی در این مراسمات، به خوبی با آداب و روش های راهنمایی حضار، پاسخ به سوالات آن ها، و حتی برقراری نظم و آرامش در محیط آشنا هستند.

در موسسه حفاظتی مراقبتی پلیس یاران کلیه آموزش های علمی و عملی و حتی تئوری مختلف به کلیه متقاضیان و افراد فعال در این زمینه داده می شود. بنابراین با استخدام و استقرار نیروی حفاظتی برای مراسمات می توانید شاهد برگزاری و اتمام یک مراسم با شکوه و با کیفیت باشید.

خدمات نگهبان و حراست

برای تامین نیروی نگهبان جهت محله، ویلا، شهرک صنعتی و... با ۰۹۱۲۷۲۲۶۸۲۳ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *