تامین نگهبان ساختمان در حال ساخت

تامین نگهبان ساختمان در حال ساخت

همه ما با حضور در مکان های امن و آرام که هیچ گونه خطری ما را تهدید نمی کند، احساس آرامش و امنیت بیشتری داریم. این موضوع زمانی که در منزل یا محل کار وسایل و تجهیزاتی را نگه داری می کنید، اهمیت بیشتری دارد. برای مثال در صورتی که قصد ساخت و ساز دارید، بدیهی است که باید تجهیزات و وسایل زیادی را برای ساخت و ساز یا تعمیرات خریداری کرده و در ساختمان در حال ساخت قرار دهید.

فرم ثبت درخواست تامین نگهبان

چنانچه به نگهبان نیاز دارید لطفا فرم زیر را پر کنید، در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

 

به همین دلیل نگه داری و محافظت کردن از این تجهیزات و وسایل اهمیت زیادی دارد. در چنین مواردی معمولا مالک یا معمار ساختمان اقدام به تامین نگهبان ساختمان در حال ساخت می کند. نگهبان ساختمان در حال ساخت با توجه به وظایف و قراردادی که بین او و مالک ساختمان تعیین و بسته می شود، وظیفه دارد که در ساعات تعیین شده در محل ساختمان حضور داشته و از وسایلی که در آن مکان وجود دارد، محافظت کند.

علاوه بر این، یکی از مهم ترین وظایف نگهبان ساختمان این است که از ورود افراد غیر متفرقه یا مشکوک در ساعاتی که ساخت و ساز در ساختمان انجام نمی شود، جلوگیری کرد. در واقع وجود نگهبان ساختمان در حال ساخت تاثیر به سزایی در جلوگیری از بروز حوادث و مشکلات مختلف دارد.

در صورتی که شما نیز به اهمیت ساختمان در حال ساخت خود یا پروژه ای که در آن فعالیت می کنید، اهمیت می دهید؛ می توانید برای تامین و استخدام نگهبان از طریق موسسه پلیس یاران اقدام کنید. به همین منظور در ادامه این مطلب به بررسی کامل تر وظایف نگهبان ساختمان، اهمیت استخدان آن و کلیه نکات پیرامون این موضوع می پردازیم.

 

تامین و ارسال نگهبان ساختمان در حال ساخت فوری

متاسفانه امروزه با وجود این که تجهیزات امنیتی مختلف در ساختمان های نیمه کاره و در حال ساخت و به ویژه در ساختمان های مسکونی و اداری و … قرار داده می شود؛ افراد سارق هنوز هم به دنبال روش هایی برای به سرقت بردن وسایل مختلف هستند. این موضوع در ساختمان های نیمه کاره و در حال ساخت نیز با اهمیت بیشتری وجود دارد.

موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان

در این ساختمان ها تجهیزات و مصالح مختلف زیادی از جمله گچ، سیمان، آجر، انواع فوم، کاشی، سرامیک، و به ویژه تجهیزات و وسایل برقی مختلفی برای سیم کشی و برق کشی ها خریداری می شود. همان طور که می دانید برای خرید این وسایل و تجهیزات مالک یا مهندس معمار ملزم پرداخت هزینه های زیاد و قابل توجهی است.

به همین دلیل تامین و استخدام نگهبان برای ساختمان در حال ساخت اهمیت زیادی دارد. در صورتی که نیاز به دریافت و استفاده از خدمات نگهبان ساختمان در حال ساخت فوری دارید، کارشناسان پلیس یاران به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما را دارند. کلیه کارشناسان این مجموعه با اصول و فنون مراقبت و محافظت از مکان های مختلف و با شرایط خاص مطلع هستند.

تامین و ارسال نگهبان ساختمان در حال ساخت فوری

علاوه بر این، در صورتی که قصد تامین و به کارگیری نگهبان را دارید، تیم موسسه پلیس یاران آماده ارسال نگهبان ساختمان در حال ساخت به صورت فوری و سریع هستند.

 

نگهبان ساختمان نیمه کاره کیست؟

امروزه با توجه به این که توجه به امنیت و رعایت اصول و قوانین محافظت و مراقبت از ساختمان های مختلف بیش از پیش مورد اهمیت قرار گرفته، عموم مردم با تعریف نگهبان آشنا هستند. اما به طور کلی ممکن است وظایف نگهبان ها برای مکان های مختلف با یک دیگر متفاوت است.

مشاوره رایگان با کارشناسان پلیس یاران

به همین دلیل برای تعریف بهتر و دقیق تر نگهبان ساختمان نیمه کاره می توان گفت که نگهبان ساختمان نیمه کاره فردی است که طبق ساعات مشخص و معینی که کارفرما یا مالک ساختمان در حال ساخت تعیین می کند، باید در محل کار خود حاضر باشد. همچنین این فرد طبق توافق معمولا در یک کانکس یا اتاقک کوچک که کنار ساختمان ساخته می شود، استراحت می کند یا می نشیند.

همچنین این فرد پس از اتمام ساعات کاری و به صورت ماهیانه در قبال وظایفی که انجام می دهد، حق الزحمه و حقوق مشخصی را طبق توافق دریافت می کند. به طور کلی وظایف مشخص و معینی برای نگهبان تعیین می شود که فرد ملزم رعایت کردن آن ها به منظور محافظت و مراقبت از مصالح و کلیه تجهیزاتی است که در آن مکان نگه داری می شود و وجود دارد. به همین منظور برای آشنایی بیشتر به معرفی وظایف نگهبان ساختمان می پردازیم.

 

وظایف نگهبان ساختمان در حال ساخت

همان طور که در پاراگراف بالا ذکر شد، نگهبان ساختمان و کلیه نگهبانانی که در مکان های مختلف شروع به کار می کنند، وظایف مشخص و معینی دارند. این موضوع برای نگهبانان ساختمان در حالت ساخت ممکن است کمی متفاوت تر باشد. به همین منظور در ادامه به معرفی وظایف نگهبان ساختمان در حال ساخت می پردازیم. مهم ترین وظایف نگهبان به شرح زیر است:

 • پایبند بودن به وظایفی که طی قرارداد و توافق اولیه به توافق دو طرف رسیده است.
 • آشنایی با اصول و قوانین مراقبت و محافظت از ساختمان
 • آشنایی و تسلط کامل برای استفاده از تجهیزات دفاع شخصی
 • صیانت و محافظت از تمام تجهیزات، وسایل و مصالحی که در ساختمان وجود دارد.
 • جلوگیری کردن از وارد شدن افراد غیر متفرقه که اجازه وارد شدن به محوطه ساختمان در حال ساخت را ندارند.
 • جلوگیری از ورود افراد مشکوک یا سارق به داخل و حتی محوطه کارگاه ساختمانی
 • هدایت و راهنمایی کردن افراد جدیدی که با مجوز صادر شده قصد ورود به محوطه و داخل ساختمان نیمه کاره را دارند.
 • راهنمایی کردن کارگران و افرادی که قصد وارد کردن مصالح و تجهیزات جدید را دارند.
 • گزارش دادن به کارفرما در مورد کلیه خطرات یا مواردی مشکوکی که در محیط پیرامون ساختمان مشاهده می کنند.
 • ثبت و وارد کردن کلیه اطلاعات مربوط به زمان ورود و خروج کارکنان و کارگران و… .
 • پوشیدن لباس فرم مخصوص و آراسته بودن در تمام مدت شیفت کاری به منظور شناسایی شدن توسط کارفرما، کارگران یا سایر افراد جدیدی که وارد ساختمان می شوند.
 • حاضر شدن در محل کار راس ساعت شروع کاری
 • عدم ترک محل کار قبل از آمدن همکار دیگر و اتمام شیفت کاری
 • کنترل کردن کلیه وسایل و تجهیزات و مصالحی که وارد ساختمان شده یا از آن خارج می شود.
 • پاسخگویی صحیح به کلیه افرادی که از شهرداری، یا ادارات و نهادهای دیگر به منظور سرکشی و نظارت به محیط ساختمان مراجعه می کنند.
 • تکریم و احترام به کلیه کارمندان، کارفرما و افرادی که از شهرداری یا نهادهای دیگر مراجعه می نمایند.
 • جلوگیری از پارک یا توقف کردن خودروهای غیر متفرقه یا مشکوک در محیط ساختمان و محیط های اطراف آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *