حفاظت از مراسم شما + تامین نیرو امنیت مراسمات

حفاظت از مراسم
خدمات نگهبان و حراست

برای تامین نیروی نگهبان جهت محله، ویلا، شهرک صنعتی و... با ۰۹۱۲۷۲۲۶۸۲۳ در تماس باشید.

همان طور که می دانید قبل از برگزاری مراسمات مذهبی و جشن های مختلف در سراسر کشور، اقدامات زیادی برای تبلیغ کردن آن انجام می شود. به همین دلیل عموم مردم از برگزاری چنین مراسماتی استقبال کرده و در محل حاضر می شوند.

فرم ثبت درخواست تامین نگهبان

چنانچه به نگهبان نیاز دارید لطفا فرم زیر را پر کنید، در اسرع وقت با شما تماس میگیریم.

علاوه بر این، حتی در صورتی که هدف از برگزاری مراسمات دعوت از افراد خاص و در واقع مراسم خصوصی باشد، بدیهی است که افراد زیادی در یک محل  جمع می شوند.

برای دریافت تجهیزات دفاع شخصی شامل: افشانه فلفل (اسپری فلفل) و شوکر برقی بهمراه جواز میتوانید با کارشناسان موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان در ارتباط باشید.پ

پیشنهاد ما: اگر به دنبال مجموعه ای حرفه ای جهت دریافت خدمات حفاظتی برای کلیه نقاط ایران هستید موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان بهترین گزینه اس.

در چنین شرایطی کنترل اوضاع، راهنمایی کردن مدعوین، و ایجاد یک فضای امن و آرام به راحتی امکان پذیر نیست. به همین دلیل باید صرفا از افراد متخصص و با تجربه  و با مهارت در این زمینه، برای همکاری کردن و برقراری نظم در این محیط ها دعوت شود.

همان طور که می دانید با افزایش جمعیت و حضور افراد زیاد در یک جمع شلوغ، کنترل کردن نظم و انضباط و رعایت قوانین کار آسانی نیست. به همین دلیل برای افزایش امنیت و ایجاد آرامش در مراسم های مختلف مانند همایش، سمینار و… بسیار ضروری و لازم است.

اعزام نگهبان (تامین نیروی نگهبانی)

در واقع با استخدام و به کارگیری نیروهای حفاظت از مراسم می توان در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم های مختلف می توان گامی مهم و اساسی برداشت. همان طور که می دانید در مراسم های بزرگ جمعیت های چند صد یا چند هزار نفری حضور دارند که مدیریت و کنترل کردن آن ها کار آسانی نیست.

حفظ و افزایش امنیت در چنین مراسم هایی نه تنها باعث ایجاد احساس آرامش می شود؛ بلکه تاثیر زیادی در افزایش پرستیژ کاری حرفه های مختلف و برگزار کنندگان مراسم ها دارد. خوشبختانه امروزه با تاسیس شدن موسسه های محافظتی و مراقبتی افراد خبره و حرفه ای وظیفه حفاظت از مراسم را دارند.

بنابراین با به کارگیری این افراد می توان در کمال آرامش مراسمی با کیفیت بالا برگزار کرد. در ادامه این مقاله به کلیه جزئیات خدمات مختلف موسسه محافظتی مراقبتی برای حفاظت از مراسم می پردازیم.

موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان

خوشبختانه افراد با تجربه ای در این زمینه در موسسات محافظتی و مراقبتی استخدام می شوند که به خوبی با قوانین و روش های حراست از مراسمات مختلف آشنا هستند.

در واقع وجود چنین افرادی زمان برگزاری مراسمات مختلف و با جمعیت زیاد تاثیر زیادی در افزایش اطمینان خاطر حضار و سایر افراد برگزار کننده مراسم دارد.

بدیهی است که در مراسماتی که عموم مردم و به صورت آزاد در آن شرکت می کنند، همهمه و شلوغی ایجاد می شود. بنابراین باید به بهترین نحو چنین شرایطی را با به کارگیری نیروهای حرفه ای محافطتی و مراقبتی استخدام کرد.

پیشنهاد ما: چنانچه نیاز به خدمات شرکت نگهبانی دارید موسسه ما انتخاب ویژه ای برای شماست.

این افراد آموزش های لازم برای کنترل شرایط، جلوگیری از بروز هر گونه مشکل مانند مزاحمت، همهمه، آشفتگی، اغتشاش و … را دیده اند. بنابراین در شرایط و  اضطراری می توانند بهترین عکس العمل را داشته باشند.

بدون این که برای سایر افراد و حضار رعب و وحشتی ایجاد شود. همینطور برای حفاظت از نمایشگاه نیز باید بطور جد تلاش و کوشش کرد و موار را به دست موسسه ای قابل اطمینان سپرد.

نگهبان برای مراسم

استقرار نگهبان برای مراسمات مختلف شما

حفظ امنیت، و آرامش در هر چه بهتر برگزار کردن مراسمات مذهبی و شادی و جشن و … اهمیت زیادی دارد. این موضوع سبب می شود که عاملین و دست اندر کاران برگزاری جشن بتوانند به بهترین نحو برنامه های از پیش تعیین شده را به مرحله اجرا برسانند.

علاوه بر این، در صورتی که از یک مجری برای برگزاری مراسم دعوت کرده اید، ایجاد یک محیط آرام و امن، در اجرای هر چه بهتر مجری یا مجریان نیز بسیار مهم و ضروری است.

وظایف نگهبان مراسم چیست؟

وظایف و خدماتی که در موسسه های محافظتی و مراقبتی ارائه می شود، شامل خدمات مختلفی است که یکی از مهم ترین خدمات آن ها حفاظت از مراسم است.

برای این کار از افراد و نیروهایی دعوت می شود که به طور کامل با اصول و قوانین برگزاری مراسم ها و کنترل و مدیریت جمعین زیاد آشنایی و تسلط کامل داشته باشند.

یکی از افرادی که به منظور حفاظت از مراسم خدمات مهمی را ارائه می کند، نگهبان مراسم است. این فرد وظایف زیر را بر عهده دارد:

 • پوشیدن لباس فرم مناسب و متناسب با نوع مراسم
 • حضور به موقع در محل کار
 • عدم ترک محل کار در زمان شروع ساعت کاری بدون هماهنگی
 • کنترل درب های خروجی و ورودی مراسم
 • جلوگیری از افراد غیر متفرقه ای که بدون دعوتنامه وارد مراسم می شوند یا مشکوک هستند.
 • راهنمایی و تکریم مهمانان به سمت سالن های برگزاری مراسم
 • همکاری کردن با سایر پرسنل حاضر در مراسم
 • کنترل بلیط ها در درب های ورودی
 • آگاهی کامل از موارد امنیتی و ایمنی کار
 • داشتن آمادگی بدنی کامل در صورت بروز هر گونه مشکلی
 • جلوگیری از ورود افراد متفرقه، مهمانان و… به سن و صحنه اجرای مراسم
 • کنترل کردن دوربین ها و دیگر تجهیزات امنیتی ساختمان و مراسم
 • کنترل کردن تاسیسات و تجهیزات قبل و بعد از مراسم و تنظیم و ارائه گزارش های لازم در صورت بروز مشکل

 

اهمیت استخدام نیروی حفاظت از مراسم

حتما شما هم تجربه حضور در جوامع شلوغ و پر جمعیت را داشته اید. همه ما با حضور در چنین مراسم هایی به نکات مهم مختلفی توجه داریم.

یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار در افزایش رضایت مراجعین و مهمانان مختلف وجود و برقراری نظم و امنیت است. در غیر این صورت ممکن است هر گونه بی نظمی یا آشفتگی باعث ایجاد احساس خطر در افراد شده و حتی مراسم را ترک کنند.

مشاوره رایگان با کارشناسان پلیس یاران

همان طور که می دانید زمان برگزاری مراسم های مختلف مانند همایش و سمینار و… افراد زیادی در جمع حاضر می شوند. برخی از حضار از عموم مردم هستند که به صورت رایگان و عمومی در مراسم حضور دارند.

برخی دیگر افرادی هستند که جز مهمانان اصلی محسوب می شوند و معمولا با ارسال دعوت نامه در مراسم حضور دارند. بنابراین کنترل و مدیریت کردن جمعیت زیادی افراد بدیهی است که توسط برگزار کننده مراسم و چندین نیروی ساده کار آسانی نیست.

پیشنهاد ما: در صورت نیاز به نگهبان محله زبده و آموزش دیده برای هر نقطه ای در ایران با ما در ارتباط باشید.

به همین دلیل استخدام و به کارگیری افرادی که دارای مهارت کافی برای مقابله و کنترل وضعیت و مراسم های مختلف هستند، اهمیت زیادی دارد. در واقع به طور کلی می توان گفت استخدام نیروی حفاظت از مراسم به دلایل زیر اهمیت دارد:

 • به کارگیری نیروهای آماده و حرفه ای به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی
 • تسلط کامل بر قوانین و اصول حفاظت از مراسم
 • افزایش امنیت و احساس آرامش و آسایش مراجعین
 • کمک به برگزاری هر چه بهتر مراسم
 • جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی از جمله مزاحمت برای سایر حضار، همهمه، آشفتگی، اغتشاش
 • ایجاد نظم
خدمات نگهبان و حراست

برای تامین نیروی نگهبان جهت محله، ویلا، شهرک صنعتی و... با ۰۹۱۲۷۲۲۶۸۲۳ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *