خدمات مشاوره حفاظتی و امنیتی

ارائه طرح های حفاظتی

موسسه حفاظتی مراقبتی پاک اندیش ایرانیان – پلیس یاران با ارائه طرح های حفاظتی و خدمات مشاوره حفاظتی و امنیتی برای مجتمع های مختلف و موسسات و ادرات خصوصی و دولتی سعی در ایجاد بهترین استراتژی های حفاظتی و امنیتی برای محیط مذکور را دارد.

محفوظ ماندن و افزایش امنیت اطلاعات نرم افزاری، سخت افزاری، نیروی انسانی، و حتی وسایل ارتباطی و اطلاعاتی، امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است.

به گونه ای که افزایش و حفظ امنیت برای مراقبت و محافظت از موارد ذکر شده، به عنوان یکی از مهم ترین سرمایه ها و دارایی های هر سازمان یا شرکت خصوصی و دولتی تلقی می شود. علاوه بر این، یکی از مهم ترین مسائلی که پرداختن و توجه به آن اهمیت زیادی دارد، حفظ امنیت است.

موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان

اهمیت این موضوع به گونه ای است که فرقی ندارد در چه حوزه ای فعالیت می کنید، در منزل هستید یا در محل کارتان حضور دارید. بلکه برای ایجاد و افزایش اطمینان خاطر، دریافت اطلاعات کامل در مورد موضوع مورد نظر، و اشراف کامل به آن می تواند در تعیین میزان امنیت تاثیر ویژه ای داشته باشد.

بدیهی است که فعالیت کردن، زندگی و انجام امور روزمره در یک محیط امن و آرام تاثیر زیادی در افزایش اطمینان خاطر کلیه افراد حاضر در جمع و محیط دارد. این موضوع برای اماکن و سازمان های دولتی که به صورت مستقیم با اموال و داده های اطلاعاتی مرتبط هستند، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

بهترین راه مقابله برای بروز مشکلات احتمالی در حوزه های مختلف، دریافت مشاوره امنیتی و طرح های حفاظتی است. با دریافت مشاوره می توانید یک برنامه مدون و دقیق داشته و طبق آن تجربه و تخصص کافی برای پیشبرد اهداف خود گام بردارید.

در این مقاله به طور کامل با خدمات مشاوره امنیتی و طرح های حفاظتی و کلیه نکات مهم پیرامون این موضوع آشنا خواهید شد. اگر خواستید از خدمات مشاوره حفاظتی و امنیتی موسسه ما بهره مند شوید کافیست با ما تماس بگیرید.

 

مشاوره امنیتی

مشاوره امنیتی و نظامی

همه ما روزانه با افراد، سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی زیادی برخورد و گفتگو داریم. به همین دلیل ممکن است همه ما اطلاعات، دانش و حتی مهارت کافی برای گفتگو و پیشبرد اهداف خود را نداشته باشیم. بنابراین برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل یا بحث کافی است از خدمات مشاوره امنیتی استفاده کنید.

در واقع خدمات مشاوره امنیتی به شما کمک می کند که تا بتوانید تا حد قابل توجهی از بروز مشکلات احتمالی و آسیب های ناشی از آن مشکل جلوگیری کنید. بدیهی است که از دست دادن اموال، اطلاعات مهم و ضروری و حیاتی، و حتی مسائل مرتبط با سلامتی اهمیت زیادی دارد. به گونه ای که ممکن است باز پس گرفتن آن نیاز به پرداخت بهای سنگین و قابل توجهی داشته باشد.

به همین دلیل با بهره گیری و برقراری ارتباط موثر با افراد متخصص در زمینه مشاوره امنیتی می توان امنیت در برابر موضوعات مختلف را افزایش داد و از بروز خطرات و حوادث مختلف جلوگیری کرد.

اهمیت این موضوع به گونه ای است که استفاده از مشاروه های امنیتی حتی برای سازمان های دولتی و خصوصی نیز بسیار مهم و ضروری است. به طور کلی می توان گفت مشاوره امنیتی برای گروه ها و افراد فعال در مجموعه های زیر کاملا ضروری و لازم است:

 • کارخانه های تولیدی و فروش
 • انبارداران و سوله ها
 • سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی
 • بانک ها و موسسات مالی و اعتباری
 • افراد مشهور و سرشناس
 • دانشگاه ها و مراکز آموزشی
 • مراکز همایش و گردهمایی ها
 • مجتمع های اداری، تجاری، و آموزشی
 • صرافی و طلا فروشی

 

طرح های حفاظتی و مراقبتی

ارائه طرح های حفاظتی و مراقبتی

یکی از بهترین خدماتی که در مراکز مشاوره امنیتی و حفاظتی ارائه می شود، ارائه طرح های حفاظتی و مراقبتی است. برای مثال ممکن است به صورت مختصر و تنها در چندین روز یا چندین ماه قصد اجرا و برگزاری یک برنامه کوتاه مدت را داشته باشید، با دریافت طرح های حفاظتی و مراقبتی می توانید برای این مدت امنیت اطلاعات، سلامتی، و حتی روند اجرای فرایندها، اهداف و برنامه های سازمان یا شرکت ها را بهبود ببخشید.

این موضوع برای سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی که به اجرای هر چه بهتر برنامه ها و خدمات خود اهمیت زیادی می دهند، بسیار حیاتی است. در واقع حفاظت و مراقبت صرفا به نگه داری و محفوظ ماندن جان انسان ها محدود نمی شود. بلکه مراقبت و نگه داری صحیح از اموال، دارایی ها، امکانات، و… در طول زندگی نیز اهمیت زیادی دارد. به گونه ای که دیگر استفاده از روش های سنتی و قدیمی که در برخی سازمان ها و ادارات اجرا و به کار گرفته می شد، کفایت نمی کند.

بلکه برای حفاظت هر چه بیشتر و بهتر نیاز به آموزش یا استفاده از نیروهای حفاظتی و مراقبتی است. دریافت خدمات و استفاده از تجربه و مهارت افراد فعال در این زمینه می تواند تا حد قابل توجهی از بروز حوادث و مشکلات مختلف و پیرامون مسائل امنیتی و حفاظتی جلوگیری کند. برای مثال اماکن و موقعیت های زیر نیاز مبرم و ضروری به طرح های حفاظتی و مراقبتی دارند:

 • اماکن عمومی و خصوصی
 • حراست نمایشگاه
 • بانک ها
 • طلا فروشی ها
 • بیمارستان
 • شهرک های خدماتی، آموزشی، رفاهی و …
 • ورزشگاه های بزرگ با وسعت زیاد
 • نمایشگاه های بین المللی و بزرگ و حتی نمایشگاه های کوچک

 

مشاوره در امور انتظامی

در طول زندگی همه ما مشکلات و خطراتی رخ می دهد که ممکن است همه ما مهارت، تجربه و تخصص کافی برای حل و رفع آن را نداشته باشیم. به همین دلیل با مراجعه به یک مشاوره در امور انتظامی تا حد قابل توجهی می توان از بروز مشکلات و بحث های بزرگ تر و بیشتر جلوگیری کرد. چرا که بسیاری از مشکلاتی که در پرونده های مختلف مشاهده می شود، صرفا با دریافت مشاوره حل و رفع می شود. دیگر نیازی به ارجاع دادن یا پیگیری توسط مراکز قضایی و انتظامی نیست.

در واقع هدف از ارائه مشاوره امور انتظامی، داشتن یک جامعه سالم، و به دور از هر گونه تخلف و آسیب های اجتماعی و روانی است. به همین منظور در صورتی که هر گونه مشکل، بحث یا حادثه ای که مرتبط با مسائل انتظامی است، می توان صرفا با دریافت مشاوره و مطرح کردن آن نزد افراد متخصص رفع و رجوع کرد.

بیشتر  مشکلات و مسائلی که  به مراکز مشاوره نیروی انتظامی ارجاع می‌شود، سطحی است و صرفا از طریق ارائه آموزش های لازم و ضروری در زمینه های مختلف برطرف می شود. در واقع دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه و انرژی برای پیگیری و حل مسائل انتظامی و حتی اجتماعی نیست.

 

ارائه طرح های حفاظتی و مراقبتی برای مراسمات اماکن مختلف

همان طور که در پاراگراف های بالاتر اشاره شد، حفاظت از مراسم، زمان برگزاری در اماکن مختلف اهمیت زیادی دارد. بر اهمیت این موضوع زمانی که قصد پذیرایی و حضور تعداد مهمانان و مراجعه کنندگان زیادی را دارید، افزوده می شود. چون بدیهی است که برگزاری و مدیریت نکات ایمنی، حفاظتی و مراقبتی به تنهایی توسط یک فرد به راحتی امکان پذیر نیست.

مشاوره رایگان با کارشناسان پلیس یاران

بلکه باید با توجه به وسعت محل برگزاری مراسمات در اماکن مختلف، تعداد تقریبی و تخمینی مراجعه کنندگان و حضار، و… باید تدابیر امنیتی و برنامه های لازم الاجرا تهیه و تنظیم شود. در غیر این صورت، بروز هر گونه اتفاق یا حادثه ای، ممکن است به قیمت از دست رفتن کل هزینه های صرف شده یا برنامه ریزی های انجام شده تمام شود.

یکی از ویژگی های مطلوب دیگری که استفاده از طرح های حفاظتی و مراقبتی دارد، این است که در صورت لزوم می توان از تجهیزات دفاع شخصی لازم برای محافظت از جان و امنیت حضار استفاده کرد. قطعا استفاده از این تجهیزات که صرفا برای محافظت و افزایش امنیت در مراسمات اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، نیاز به یادگیری و مهارت و تسلط کامل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *