استقرار و تامین نگهبان ویلا

تامین نگهبان و نیروی حراست ویلا در تهران

امروزه ایجاد امنیت و آرامش برای کلیه ساکنین و افرادی که در یک مکان حضور دارند، اهمیت زیادی دارد. این موضوع در مورد مکان ها و ساختمان هایی که در مناطق دور افتاده، جنگل، و از جمله ویلاها اهمیت بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل در چنین شرایطی افرادی که در تمام طول سال یا صرفا در برخی از فصول سال در ویلا حضور دارند، اقدام به استقرار و تامین نگهبان ویلا می کنند.

در واقع با استخدام نگهبان ویلا، امنیت در کلیه محیط اطراف ویلا و به ویژه برای ساکنین در آن محل فراهم می شود.اگر قصد استخدام نیروی حراست برای ویلا دارید و به امنیت ساکنین و کلیه وسایل و تجهیزات و ملزوماتی که در آن اهمیت می دهید، می توانید از طریق مجموعه پلیس یاران اقدام نمایید.

موسسه حفاظتی مراقبتی نگهبانان پاک اندیش ایرانیان

در این مجموعه کلیه نیروهای مشغول به کار با اصول و قواعد نگهبانی آشنا هستند و به بهترین نحو خدمات ارزنده ای را به منظور حفظ و افزایش امنیت و آرامش ارائه می کنند. در صورتی که قصد استخدام و استقرار نگهبان ویلا دارید، در این مطلب به طور کامل با تعریف نگهبان ویلا، وظایف نگهبان و کلیه نکات پیرامون این موضوع خواهیم پرداخت.

 

نگهبان ویلا کیست؟

به فردی که با آموزش ها و اصول نگهبانی و محافظت از مکان های مختلف به ویژه نگهبانی ویلا آشنایی دارد و به منظور ایجاد و افزایش امنیت و آرامش ساکنین و نگهبانی و حفاظت از اموال اهالی آن منطقه یا ویلا، شروع به کار می کند. در واقع به طور دقیق تر می توان گفت که نگهبانی ویلا یک شغل تمام وقت است که باید نگهبان به صورت تمام وقت یا به صورت دو و سه شیفتی در محل حاضر باشد.

در برخی از موارد ساکنین ویلا یا محل اطراف آن یک اتاقک یا کانکس کوچک قرار می دهند تا نگهبان ویلا زمان استراحت در این اتاقک حضور داشته باشند. نگهبان ویلا در قبال وظایفی که طبق توافق و قرارداد با کارفرما و صاحب ویلا برای او تایید شده، دستمزد مشخصی دریافت می کند.

در طی قرارداد بین نگهبان ویلا و کارفرما توافقاتی بین دو طرف صورت می گیرد که در آن شرح وظایف نگهبان، حقوق و دستمزد، ساعات کاری و… مشخص می شود. پس از آن نگهبان ویلا در طی ساعات کاری ملزم به رعایت و اجرای این قوانین و مقررات است. همچنین در قبال مالک یا مالکین ویلا و اهالی ویلا باید پاسخگو باشد تا به هیچ وجه هیچ گونه مشکل، سرقت، مزاحمت و… رخ ندهد.

 

نگهبان ویلا چه وظایفی دارد؟

همان طور که در قسمت بالا هم ذکر شد، نگهبان ویلا یا کلیه نگهبان هایی که توسط مجموعه های حفاظتی و مراقبتی معرفی و استخدام می شوند، وظایف مشخصی دارند. یکی از بهترین ویژگی موسسه های محافظتی- مراقبتی این است که برای مکان های مختلف، نگهبانان مجزایی را استخدام و معرفی می کنند.

این افراد به طور کامل با وظایف و اصول و قوانین مراقبت و محافظت از مکان های مختلف آشنا هستند و برای آن ها یک شرح وظایف به طور کلی تعیین می شود. همچنین پس از آن بر اساس توافقات دو طرف یعنی کارفرما (مالک یا اهالی ویلا) و نگهبان ویلا، ممکن است وظایف جدیدی برای او تعریف و مشخص شود. به طور کلی از جمله مهم ترین وظایف نگهبان ویلا می توان موارد زیر را نام برد:

 • پوشیدن لباس فرم مخصوص و آراستگی کامل در کل زمان مشخص شده برای شروع شیفت کاری
 • رعایت تکریم و احترام کلیه مراجعین، ساکنین ویلا و سایر مهمانان
 • حاضر شدن در محل کار (ویلا) طبق ساعات تعیین شده توسط کارفرما
 • رعایت کلیه نکات لازم و تعیین شده طبق توافق و قرارداد
 • عدم تاخیر زمان شروع کار و عدم ترک محیط کار قبل از تمام شدن شیفت کاری و حضور همکار جایگزین
 • محافظت و مراقبت از جان و اموال ساکنین ویلا و محیط اطراف آن
 • آشنایی با اصول و قواعد استفاده از تجهیزات و وسایل ضروری زمان آتش سوزی یا حوادث دیگر
 • آشنایی و تسلط کامل برای استفاده کردن از تجهیزات دفاع شخصی زمان سرقت یا ورود افراد غیر متفرقه و مزاحم در محیط اطراف ویلا
 • نظارت بر ورود و خروج سایر مهمانان یا افراد غریبه
 • مسئولیت پذیر باشد و کلیه وظایفش را به طور کامل و بدون اهمال کاری انجام دهد.
 • گزارش دادن به کارفرما و صاحب ویلا در مورد هر گونه مشکل یا خطراتی که ممکن است باعث سرقت یا آسیب رسیدن به ویلا و محیط پیرامون آن شود.
 • آشنایی با کنترل و مدیریت کردن دوربین های مدار بسته یا سایر تجهیزات امنیتی که در ویلا و محیط پیرامون آن قرار داده می شود.
 • آشنایی با اقدامات لازم جهت اطفای حریق در صورت بروز آتش سوزی یا خطرات جانبی دیگر
 • تماس با نیروی انتظامی در صورت مشاهده مشکلات و حوادث خطرناک مانند سرقت
 • بررسی ترددها در اطراف ویلا

 

برای درخواست و تامین نگهبان ویلا باید چه اقداماتی انجام داد؟

درخواست و تامین نگهبان ویلا

در قسمت های پیشین با اهمیت به کارگیری و استقرار نگهبان ویلا و وظایف آن آشنا شدید. به طور کلی با توجه به این که ویلاهای ساحلی و جنگلی در محیط بیرون و خارج از شهر ساخته می شود، محافظت کردن از آن در ساعات مختلف اهمیت زیادی دارد. این موضوع برای ویلاهایی که معمولا صرفا در برخی از فصول سال مالک یا مهمانان ویلا در آن حضور دارند، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

به همین دلیل برای درخواست و تامین نگهبان ویلا باید ابتدا از طریق یک موسسه محافظتی مراقبتی درخواست خود را اعلام نمایید. پس از آن متناسب با نیاز و درخواست شما، نگهبان مناسب و متناسب با نوع مکان پیشنهاد داده می شود. پس از آن کلیه توقعاتی که از نگهبان ویلا دارید، باید با موسس موسسه حفاظتی و مراقبتی و همچنین از نگهبان تعیین شده توسط موسسه در میان بگذارید.

در صورت تایید این توقعات، کافی است که توافقات لازم را با نگهبان ویلا انجام داده و در بندها و تبصره های مختلف تعیین کنید. پس از آن نیز کافی است قرارداد تنظیم کرده و هر دو طرف آن را امضا کنید. قرارداد استخدام نگهبان ویلا ممکن است با توجه به درخواست و نیاز مالک ویلا به صورت موقت یا دائم انجام شود.

در برخی شرایط نیز قرارداد اولیه به صورت موقت تنظیم می شود تا از نحوه کار و مسئولیت پذیری نگهبان اطمینان حاصل شود. پس از آن در صورت تایید شدن، می توان مجددا قرارداد طولانی مدت یا دائمی طبق توافقات قبلی یا توافقات جدید تنظیم و امضا کرد.

 

تامین نگهبان برای ویلای شما در تهران و حومه با پلیس یاران

در این مطلب با مزایای استقرار و استخدام نگهبان ویلا آشنا شدید. به همین منظور در صورتی که قصد تامین نگهبان برای ویلا در تهران و حومه تهران را دارید، می توانید از طریق موسسه محافظتی و مراقبتی پلیس یاران اقدام کنید. این موسسه دارای کارشناسان مجرب و کارآزموده در زمینه های مختلف حفاظتی و مراقبتی از جمله تامین نگهبان برای ویلا است.

مشاوره رایگان با کارشناسان پلیس یاران

با استفاده از خدمات تخصصی کارشناسان موسسه حفاظتی مراقبتی پلیس یاران می توانید تا حد قابل توجهی شاهد کاهش جرم و جنایات باشید. همچنین با به کارگیری و استخدام نگهبان برای ویلا بر امنیت و آرامش ویلا و کلیه ساکنان آن نیز افزوده می شود. کافی است با کارشناسان پلیس یاران تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید تا متناسب با نیاز شما خدمات مناسب معرفی و ارائه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *